Adam Ondra se drží hesla "Maximalní výživa s minimálním dopadem na přírodu"

Podle New York Times je Adam nejlepším lezcem na světě. Je také člověkem, který vyznává zdravý a udržitelný životní styl.

Adam Ondra

Podle New York Times je Adam nejlepším lezcem na světě. Je také člověkem, který vyznává zdravý a udržitelný životní styl.

POZNEJ ADAMA ONDRU

"Lezu tak dlouho, kam až sahá moje paměť. Narodil jsem se do rodiny, kde lezou úplně všichni, takže pro mě bylo přirozené, začít s tím taky. Když mi bylo 7, řekl jsem si, že se do 20 let stanu profesionálním lezcem. Žiju tedy svůj sen."

Ondra je fenoménem svého sportu. Ovládá všechny dílčí disciplíny skalního lezení a vyniká v halovém lezení. V obou disciplínách získal několik mistrovských titulů (v lezení na obtížnost v letech 2009, 2015 a 2019 a v boulderingu v letech 2010 a 2021). 

Foto: Petr Chodura and Christian Adam

LIMITOVANÁ EDICE BESTSELLERŮ!

Nadupané balení těch nejžádanějších produktů Sens. A k tomu doprava zdarma po celé Evropě.

Chci to!

"Tato spolupráce mi dávala smysl, protože trávím hodně času v přírodě a jako vrcholový sportovec si velmi hlídám, co jím. Výživu považuji za nejdůležitější součást rekonvalescence. Čím lépe mé tělo zregeneruje, tím lépe můžu další den trénovat. Sens mi dodává vysoce kvalitní živiny způsobem, který nepoškozuje mou milovanou přírodu. A také mi dává možnost jíst přírodní a zdravá jídla, která jsou udržitelná a zároveň vhodná pro můj životní styl i stravování."

CO MÁ ADAM NEJRADĚJI

"Sens Serious Bars jsou plné proteinu, a proto si je rád dám po tréninku. Líbí se mi, že nejsou tak sladké, ale přesto jsou velmi chutné."

O Sens Serious Protein Bars: Jejich jméno vychází z jejich "seriózně" plné a intenzivní chuti. Trénuj naplno a po tréninku doplň 20 g udržitelných cvrččích bílkovin. Tyčinky mají přirozenou chuť a nezalepí ti pusu. 

"Čokoládový protein si rád dávám jako druhou večeři ve dnech, kdy mám dlouhé a náročné tréninky a potřebuji zvýšit svůj příjem bílkovin. Sens protein chutná výborně a hlavně není přeslazený."

O Sens Chocolate Protein Blend: Tento prémiový protein dokáže konkurovat běžným syrovátkovým proteinům nejen cenou, ale také chutí. Díky tomu, že jej vyrábíme z opravdových kakaových bobů, není přeslazený. Díky ostatním přírodním ingrediencím, jako je slunečnice a hrášek, je také snadno stravitelný. A to nejlepší nakonec – Díky udržitelnému cvrččímu proteinu tě náš proteiňák dokáže nejen na dlouho zasytit, ale dodá ti i výživné aminokyseliny a zdravé tuky. A to všechno s ohledem na přírodu.

"Rád si dávám Sens Pleasure Bars během tréninku jako zdravou svačinu, která mi dodá bílkoviny i sacharidy, abych vydržel fungovat o něco déle."

O Sens Pleasure Protein Bars: Chutná přírodní svačinka s 6 g proteinu, která tě zasytí kdekoliv a kdykoliv. Pleasure Bars ti dodají kopec energie a přitom ti nezalepí pusu jako normální čokotyčky. Tyhle tyčinky tě dostanou svou přírodní ovocnou chutí, takže na junk food si ani nevzpomeneš!

MOHLO BY SE TI LÍBIT

Feeling Curious?

Avoid junk food and boost your performance with these protein bars powered with sustainable cricket protein. Try our new recipe of protein bars in this special offer. 

I want this!