Váš košík
Close Alternative Icon
📦 NAKUP VE VELKÉM, UŠETŘI 15 % - 🚚 POŠTOVNÉ ZDARMA NAD 1200 KČ 📦 NAKUP VE VELKÉM, UŠETŘI 15 % - 🚚 POŠTOVNÉ ZDARMA NAD 1200 KČ

Adam Ondra

Nejedná se pouze o jednoho z nejlepších lezců na planětě, ale také o člověka, který sám žije zdravým a urdžitelným životním stylem.

Adam Ondra

Nejedná se pouze o jednoho z nejlepších lezců na planětě, ale také o člověka, který sám žije zdravým a urdžitelným životním stylem.

KARIÉRNÍ ÚSPĚCHY:

• 21 let lezení
• Trojnásobný mistr světa v lezení na obtížnost (2014, 2016, 2019)
• Mistr světa v boulderingu 2014
• První přelez 9c (Silence) na světě, Norsko 2017
• První přelez 9a+ (Super Crackinette) stylem flash na světě, Francie 2018
• První zopakování nejtěžší vícedélkové cesty na světě Dawn Wall, USA 2016

LIMITOVANÁ EDICE BESTSELLERS

Tohle balení s top produkty chutná všem. Navíc obsahuje i náš nejnovější přírůstek do produktové rodiny – proteinové chipsy s cvrččím proteinem.

Chci to!

Autor: Bernardo Giménez

ŘEKNÍ NÁM VÍCE O TVÉ VÁŠNI K LEZENÍ

Lezu tak dlouho, kam až sahá moje paměť. Narodil jsem se do rodiny, kde lezou úplně všichni, takže pro mě bylo přirozené, začít s tím taky. Když mi bylo 7, řekl jsem si, že se do 20 let stanu profesionálním lezcem. Žiju tedy svůj sen. Lezení mě vždycky hrozně bavilo a kromě sportovní stránky je to hlavně životní styl, který mě nepřestává okouzlovat. Miluju pocit být vysoko nad zemí, na místech, kam se dostane jen velmi málo lidí. Dává mi to pocit svobody.

JAK DŮLEŽITÁ JE PRO TVŮJ SPORT VÝŽIVA?

Výživu považuji za nejdůležitější část regenerace. Čím lépe tělo zregeneruje, tím lépe můžeš další den trénovat. Takže o výživa je pro mě opravdu důležitá a přemýšlím o tom, co jím.

PROČ SENS?

"Sens mi dodává vysoce kvalitní živiny způsobem, který nepoškozuje mou milovanou přírodu. Jako pro profesionálního sportovce pro mě může být občas složité získat všechno potřebné živiny. Sens mi dává možnost jíst přírodní a zdravá jídla, které jsou udržitelné a zároveň vhodné pro můj životní styl i stravování.

-Adam Ondra

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKTY ADAMA ONDRY

"Sens Serious Bars si rád dám po tréninku nebo jako svačinu během dne, kdy nelezu, ale nemám čas řešit jídlo. Líbí se mi, že nejsou tak sladké, ale přesto jsou velmi chutné."
- Adam Ondra

O Sens Serious Protein Bars: Jejich jméno vychází z jejich "seriózně" plné a silné chuti. Nakopnou tvůj výkon díky 20g udržitelného cvrččího proteinu. Dostupné jsou ve dvou variantách:

• Arašídové máslo & Skořice
• Hořké kakao & Sezam

"Čokoládový protein si rád dávám jako druhou večeři ve dnech, kdy mám dlouhé a náročné tréninky a potřebuji zvýšit svůj příjem bílkovin." - Adam Ondra 

O Sens Chocolate Protein Blend: Tento prémiový protein dokáže konkurovat běžným syrovátkovým proteinům nejen cenou, ale také chutí. Díky tomu, že jej vyrábíme z opradových kakaových bobů není přeslazený. Díky ostatním přírodním ingrediencím, jako je slunečnice a hrášek je také snadno stravitelný. A to nejlepší nakonec - Díky udržitelnému cvrččímu proteinu, tě náš proteiňák dokáže nejen na dlouho zasytit, ale dodá ti i výživné aminokyseliny a zdravé tuky. 

"Rád si dávám Sens Pleasure Bars během tréninku jako zdravou svačinu, která mi dodá bílkoviny i sacharidy abych vydržel fungovat o něco déle." - Adam Ondra

O Sens Pleasure Protein Bars: Chutná přírodní svačinka se 6g proteinu jako rychlá svačina kdekoliv a kdykoliv. Zapomeň na junk food! Dostupná v příchutích:
 
• Hořká čokoláda & Višeň
• Hořká čokoláda & Pomeranč
• Ananas & Kokos

MOHLO BY SE TI LÍBIT

JSI ZVĚDAVÝ?

Vykašli se na prasárny a nakopni svůj výkon tyčinkami s udržitelným cvrččím proteinem. Vyzkoušej novou recepturu našich tyčinek v naší speciální nabídce.

Chci to!