Váš košík
Close Alternative Icon
🚚 POŠTOVNÉ ZDARMA NAD 1200 KČ 🎁 UDRŽITELNÉ VÁNOČNÍ DÁRKY, ČÍST VÍCE >> 🚚 POŠTOVNÉ ZDARMA NAD 1200 KČ 🎁 UDRŽITELNÉ VÁNOČNÍ DÁRKY, ČÍST VÍCE >>

FOOD PROVOCATEURS,
SPOLEČNĚ

Profesionální atleti, zaměření na výkon. Milovníci dobrého jídla. Maminky hledající výživné alternativy jídel pro své děti... Různé cíle, ale vždy minimum škod. Zapoj se do naší komunity FOOD PROVOCATEURS

SERIOUS
CRICKET PROTEIN
BARS

Maximal protein, minimal bullshit

SERIOUS
CRICKET PROTEIN
BARS

Maximal protein, minimal bullshit

Adam
Ondra

Profesionální
climber

Adam
Ondra

Profesionální
climber

Mám rád Sens, protože mi dává vysoce kvalitní živiny způsobem, který neubližuje mé milované přírodě.

V mé stravě jsou bílkoviny klíčovými., protože jsou nezbytné k udržení síly a výkonu během lezení. Sens mi dodává energii a živiny, které potřebuji, abych zvládl těžké tréninky nebo dlouhé dny venku, kde jsou jen omezené možnosti si uvařit. Rád si dávám Sens Pleasure Bars během tréninku jako zdravou svačinu, která mi dodá bílkoviny i sacharidy abych vydržel fungovat o něco déle. Sens Serious Bars si rád dám po tréninku nebo jako svačinu během dne, kdy nelezu, ale nemám čas řešit jídlo. Líbí se mi, že nejsou tak sladké, ale přesto jsou velmi chutné. Sens krekry jsou také skvělou alternativou, když máte super dlouhý den a nemáte možnost si udělat pořádný oběd. Jako druhou večeři si rád dávám Sens Chocolate protein blend, když potřebuji zvýšit příjem bílkovin po náročném tréninkovém dni. Je výborný a příjemně sladký.
Poznej mě lépe

Řekni nám více o tvé vášni k lezení
Lezu tak dlouho, kam až sahá moje paměť. Narodil jsem se do rodiny, kde lezou úplně všichni, takže pro mě bylo přirozené, začít s tím taky. Když mi bylo 7, řekl jsem si, že se do 20 let stanu profesionálním lezcem. Žiju tedy svůj sen. Lezení mě vždycky hrozně bavilo a kromě sportovní stránky je to hlavně životní styl, který mě nepřestává okouzlovat. Miluju pocit být vysoko nad zemí, na místech, kam se dostane jen velmi málo lidí. Dává mi to pocit svobody.

Jak důležitá je pro tvůj sport výživa?
Výživu považuji za nejdůležitější část regenerace. Čím lépe tělo zregeneruje, tím lépe můžeš další den trénovat. Takže o výživa je pro mě opravdu důležitá a přemýšlím o tom, co jím.

Jak vidíš výživu vs. udržitelnost?
Jako pro špičkového sportovce pro mě může být občas těžké získat všechny potřebné živiny pouze z udržitelných zdrojů. Sens mi dává možnost konzumovat přírodní a zdravá jídla, která jsou udržitelná, ale také skvěle zapadají do mého životního stylu a stravování.

Kariérní highlights:
- 21 let lezení
- Trojnásobný mistr světa v lezení na obtížnost (2014, 2016, 2019)
- Mistr světa v boulderingu 2014
- První přelez 9c (Silence) na světě, Norsko 2017
- První přelez 9a+ (Super Crackinette) stylem flash na světě, Francie 2018
- První zopakování nejtěžší vícedélkové cesty na světě Dawn Wall, USA 2016

Zobrazit méně

POZNEJ NÁS A NAŠI KOMUNITU

Instagram image Instagram image Instagram image Instagram image Instagram image Instagram image