Adam Ondra, Světový šampion v lezení

Mnohými označovaný jako nejlepší lezec současnosti. Adam Ondra je mimo jiné také zastáncem ochrany životního prostředí a udržitelné sportovní výživy.

Něco o Adamovi

Adam Ondra je obecně známý jako nejlepší lezec planety. Jeho cesta k medailím začala brzo. Už jako dítě svými rekordními přelezy na škádlil ego ostřílených skalních bardů. U toho se ale Adam nezastavil. Za svojí soutěžní kariéru nasbíral nespočet světových titulů a to ještě zdaleka není všechno.

Mimo jeho úžasné soutěžní úspěchy je Adamovou hlavní disciplínou bezpochyby lezení na skalách. Pro seznam všech jeho lezeckých úspěchů bychom vám museli zaslat nejmíň celou knihu. Jeden jeho přelez vám ale může o Adamovi udělat dobrý obrázek. 2017, kdesi v útrobách jeskyně v Norsku, Adam přelezl cestu obtížnosti 9C. Nejtěžší skalní cestu na světě. Dodnes se nikomu jinému tuto obtížnosti nepodařilo vylézt.

Adamovo zuření ještě rozhodně není u konce. Přejeme mu všechno nejlepší na další Olympiádu a z celého srdce si vážíme naší spolupráce. Ať to leze, Adame!

Adam a Sens

"Tato spolupráce mi dávala smysl, protože trávím hodně času v přírodě a jako vrcholový sportovec si velmi hlídám, co jím. Výživu považuji za nejdůležitější součást rekonvalescence. Čím lépe mé tělo zregeneruje, tím lépe můžu další den trénovat. Sens mi dodává vysoce kvalitní živiny způsobem, který nepoškozuje mou milovanou přírodu. A také mi dává možnost jíst přírodní a zdravá jídla, která jsou udržitelná a zároveň vhodná pro můj životní styl i stravování."

Adam Ondra

Banánový protein blend Adama Ondry

Jeho skvělou banánovou chuť jsme vyvinuli ve spolupráci s naším nejoblíbenějším lezeckým šampionem Adamem Ondrou.

Tenhle proteiňák obsahuje jen to nejlepší - protein prémiové kvality, přírodní ingredience a spoustu a spoustu banánů.

A to není všechno! 75% udržitelného proteinu, to je o 5% víc než dřív v každé dávce a 100% doma kompostovatelné balení navrch.

Nebyli jsme na to sami. Stovky fanoušků Adama Ondry nám pomohli vyladit tu nejbanánovější chuť a dvou letech vývoje je konečně tady. Ochutnej náš nový BANANA protein blend a přidej se k naší komunitě inovátorů.

Co má adam nejraději

Serious protein tyčinky

Serious protein tyčinky

"Sens Serious Bars jsou plné proteinu, a proto si je rád dám po tréninku. Líbí se mi, že nejsou tak sladké, ale přesto jsou velmi chutné."
Pleasure protein tyčinky

Pleasure protein tyčinky

"Rád si dávám Sens Pleasure Bars během tréninku jako zdravou svačinu, která mi dodá bílkoviny i sacharidy, abych vydržel fungovat o něco déle."
Čokoládový šejk

Čokoládový šejk

"Čokoládový protein si rád dávám jako druhou večeři ve dnech, kdy mám dlouhé a náročné tréninky a potřebuji zvýšit svůj příjem bílkovin. Sens protein chutná výborně a hlavně není přeslazený."