Blog

Dobývání 4000m vrcholů s Pavlem Paloncým
02 Nov 2023
Dobrodruh a ambasador Sensu Pavel Paloncy nám vypráví o jeho nedávném horském dobrodružství, kdy se jeho týmu podařilo zdolat úžasných 8 evropských čtyřtisícovek za tři dny a produkty Sens tam byly s ním.
Šťastné a udržitelné! 5 tipů pro zodpovědnější Vánoce
16 Nov 2021
Není potřeba převracet celý svět vzhůru nohama, stačí pár drobností a i tak bude rozdíl obrovský. Dali jsme dohromady 5 tipů, které fungují nám Sensákům a budeme rádi pokud najdou svoje místo i u tebe doma.
Posíláme energii lékařům!
10 Nov 2020
Moc si v těchto nelehkých časech vážíme podpory, které se nám dostává. Protože víme, jak důležitá teď vzájemná pomoc je, rozhodli jsme se v tomto řetězu dobrých skutků pokračovat a podpořit ty, kteří bojují v první linii. Stali jsme se partnery skvělého projektu #EnergiLékařům, který posílá energii v podobě výživných svačin doktorům, sestrám a dobrovolníkům v boji s celosvětovou epidemii.
Zákulisí cvrččí farmy – Je to bezpečné a hygienické?
30 Sep 2020
Hygiena a bezpečnost chovu cvrčků je předmětem spousty dotazů. Stále je to poměrně nová věc, takže chápeme určité obavy. V tomto článku se pokusíme ukázat, co na naší farmě pro hygienu děláme a díky čemu je cvrččí protein zcela bezpečný.
Největší cvrččí farma na světě má zachránit planetu
11 Sep 2020
Náš současný potravinářský průmysl je v zoufalém stavu. Něco se musí změnit, aby se stal dlouhodobě udržitelným. Možná víš o veganském burgeru, který se skládá z 24 ultra-zpracovaných ingrediencí nebo o mase z laboratoře, na které by si člověk musel vzít hypotéku. My jsme rádi, že na tomto problému současně pracuje spousta lidí po celém světě, každý se svou unikátní vizi. My vidíme jako nejsnazší a nejdostupnější řešení cvrččí protein.
Zákulisí cvrččí farmy – Co potřebují cvrčci k životu?
24 Aug 2020
Chov cvrčků je stále relativně novým oborem a proto není zcela jasné, jak by mělo vypadat ideální prostředí pro jejich život na farmě. Pojďme se podívat, jak přistupujeme k osvětlení, kontrole teploty, materiálům a dalším aspektům životního prostředí cvrčka na naší farmě.