Udržitelnost bez hranic

Naším cílem je vytvářet maximálně výživné produkty s minimálním negativním dopadem na naší planetu.

Nezastavujeme se jen u průmyslového kompostování

Obaly našich snídaní a proteiňáků jsou 100% doma kompostovatelné za pouhých 60 dní. Jsou vyrobené z recyklovaných papírových sáčků a jejich etikety se skládají z travin potištěných barvami na biologické bázi. Použité lepidlo je vyrobeno ze zbytků cukrové třtiny. Nezastavujeme se pouze u průmyslového kompostování, pokud můžeme, jdeme ještě dál!

Bylo jednou jedno malé plastové okénko... a už tam není!

Veříme, že každý malý krůček se počítá. Sens proteinové těstoviny dodáváme v recyklovatelné papírové krabici bez plastového sáčku uvnitř, na rozdíl od většiny supermarketových obalů na suché zboží, jako je rýže nebo luštěniny.

Kompletně bezplastová doprava

Všechny objednávky vychystáváme s největší péčí. Každou krabici ručně razítkujeme, abychom snížili množství chemikálií použitých v procesu. V našich krabicích nenajdete žádnou bublinkovou fólii. Místo toho používáme skartovaný papír a dokonce i naše lepící páska je vyrobena z papíru! Ne, že bychom se chlubili nebo tak něco...

Používáme plasty tam, kde to dává smysl

V případě některých našich produktů plastové obaly zůstávají vítěznou volbou, abychom předešli plýtvání potravinami. Například naše proteinové tyčinky: testovali jsme pro ně kompostovatelné obaly, ale bohužel už po dvou měsících byly tvrdé jako kámen. To je z hlediska norem pro trvanlivost potravin nepřijatelné.

Nevěšíme ale hlavy, neustále hledáme nová řešení.