PETR LUDWIG A PODCAST DEEP TALKS JSOU ideálním PARTNEREM SENS

Deep Talks ukazují smysluplné příběhy lidí a firem v ČR. A právě produkty od Sensu jsou přesně podle Petrových tří hodnot: jednoduchosti, užitečnosti a mají vědecký základ.

PETR LUDWIG A PODCAST DEEP TALKS JSOU IDEÁLNÍM PARTNEREM SENS

Deep Talks ukazují smysluplné příběhy lidí a firem v ČR. A právě produkty od Sensu jsou přesně podle Petrových tří hodnot: jednoduchosti, užitečnosti a mají vědecký základ.

DEEP TALKS STARTER PACK

Tyčinky, chipsy, těstoviny a celí cvrčci jako zábavná výzva pro každého začátečníka se Sensem! Vyzkoušej a ušetři.

Chci to!

PETR A SENS

„Sens mi dodával energii po celou dobu našeho třítýdenního treku v Nepálu. V běžném pracovním dnu pak častosáhnu pro rychlé jídlo ve formě serious tyčinek či chipsů a večer si dávám na chuť k vínu ochucené cvrčky. Tyjsou úplně top. Klíčové pro mě však je, že nejen, že produkty Sensu mi chutnají, ale podílejí se nařešení klimatické změny, kterou osobně považuji za nejpodstatnější globálním problém současného lidstva."

Petr je autor knihy Konec prokrastinace přeložené do 23 jazyků. Založil vzdělávací institut GrowJOB, a jehopodcast Deep Talks nedávno překonal hranici 4mil. stažení. Zve si do něj inspirativní osobnosti, se kterýmidiskutuje nad tématy jako je smysl života či co dělat pro lepší českou společnost.

MOHLO BY SE TI LÍBIT

Feeling Curious?

Avoid junk food and boost your performance with these protein bars powered with sustainable cricket protein. Try our new recipe of protein bars in this special offer. 

I want this!