Kde nás najdete – Namastery

Kde nás najdete – Namastery

26 Apr 2019SENS CZ Admin

Další v řadě míst, kde najdete výrobky SENS s cvrččí moukou je studio jógy Namastery. Máme velkou radost, že jsme navázali spolupráci s dalším prostorem, kde lidé pracují na svém rozvoji a záleží jim na tom, co jí. Vyzpovídali jsme pro vás zakladatelku studia Barbaru Skuherskou, abyste Namastery trochu lépe poznali.

Proč jste se v Namastery rozhodli prodávat SENS tyčinky?

V našem areálu Namastery a sousední Ecce Vity se hodně řeší zdraví člověka z holistického pohledu, takže přestože se ve studiu věnujeme primárně fyzickému pohybu, chceme, aby si u nás lidé mohli koupit věci, které je po všech stránkách maximálně podpoří. Co se týče potravin, snažíme si vybírat produkty, které fungují jako palivo, nikoliv jako brzda. Jsme přesvědčení, že tyčinky SENS naše představy splňují.

Jakou tyčinku nebo příchuť máš nejraději?

Já si momentálně hodně ujíždím na višňové, na druhém místě je u mě ananasová. Kojím a hodně pracuju, takže teď volím “energy" varianty. Ve studiu se nejvíc prodává Tmavá čokoláda & Sezam a také Ananas & Kokos.

 

 

Jak hodnotíš SENS tyčinky ve srovnání s běžnými?

Běžně dostupné tyčinky mi nevyhovují z několika důvodů. Obsahují buď příliš velké množství rychlých cukrů, nebo jsou tam nekvalitní suroviny, umělá sladidla a jiné umělé ingredience, které v těle napáchají více škody, než užitku. Z těchto důvodů jsem tento typ tyčinek úplně přestala jíst, i když měly nálepku raw nebo bio.

Jak tyčinka zapadá do tvé stravy?

SENS tyčinku si dávám, když mám hlad a nestíhám se pořádně najíst. Většinou si ji dávám místo nějakého hlavního jídla, sem tam odpoledne, když je do večeře daleko a potřebuju fungovat na 100%.

Jak lidi reagují na to, že je v SENS tyčinkách cvrččí mouka?

Často jsou opravdu překvapeni. Pro většinu lidí je to exotická surovina a netuší, že by se s ní mohli setkat v proteinové tyčince. Lidé, kteří hodně cestují a mají rádi mezinárodní kuchyni, jsou většinou ti, kteří se nebrání vyzkoušet a tyčinku si rychle oblíbí. Ne vždy to ale jde tak hladce.

Jednou jsme věnovali tyčinku SENS naší velmi sympatické klientce a dali jí k tomu letáček, aby si k tomu vše sama přečetla. Ona po chvíli přišla a pochvalovala si, jak jí chutná. My jsme jí řekli: “Viďte, ani nejde poznat, že jsou tam cvrčci!”. Ona na nás vykulila oči, pak koukla na leták a začala nám naznačovat, že asi bude potřebovat kyblík :-) Naštěstí jsme tyčinku rychle týmově obhájili a kyblík nebylo potřeba. Dokonce pak tyčinku dojedla a příště si koupila další.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

LEVEL UP YOGIS! 💥 KLARA’S OM BECOMES OMFG! _ Level up Yoga je stejně jako původní Klářina lekce událost, která pulsuje již dlouho před tím, než se začne cvičit- při příchodu prvních návštěvníků do studia. Dobrá nálada stoupá, láska k pohybu a výzvám spojuje všechny přítomné a vytváří tak nenapodobitelnou atmosféru. Lekce je náročná, budete se potit jako na běžícím páse. Zažijete všechny možné variace, převrácené pozice, balance na rukách… Tato divoká vinyasa vaše tělo protáhne, posílí, zlepší jeho mobilitu a dopřeje mu celkový mentální i fyzický reset. Upřímně, bude to výzva pro všechny yogis, vyzkouší vaši sílu i kondici. To na Klářiných lekcích ale vlastně všichni milují, protože vůbec nejde o to vše perfektně zvládout (jestli je to vůbec možné), ale užít si tu vyjímečnou skupinovu energii, která jako by vás sama zvedala od podlahy. Na lekci chodí pokročilí, chodí na ní zvědaví začátečníci – všichni jsou vítáni a víte proč? Protože Klára i Namastery milují výzvu, neustálé učení se a posouvání hranic možností. Nezáleží jaká je vaše aktuální úroveň, na této lekci se vždy posunete nahoru ( = level up!). _ (Music Up as well 😌☝🏻) _ No matter what level you are, you will LEVEL-UP! EVERY single time! And Kanye will drop the beat every time you land from the handstand! (or an attempt for handstand)😜 _ Who is as excited as we are? 🤩🙋🏽‍♀️ _ #klaralovesyogalikekanyeloveskanye #seeyouonthemat #levelup #namasteryyoga #nyafe #yogaandfineexperience #handstand #yogapose #yogisofig #yogainspiration #yogainspo #yogateacher #yogi #yogaeverydamnday #yogaeveryday #yogaeverywhere #yogachallenge #handstand

Příspěvek sdílený Namastery (@namastery),

Přijde ti, že se mění přístup lidí k jedlému hmyzu?

V okruhu lidí, které znám, je asi příliš brzy na hodnocení. Pro mě osobně se za rok se SENS tyčinkami přístup změnil hodně. Pamatuji si, že jsem ještě před pár lety viděla dokument, jak turisté někde v tropických krajinách zkoušejí smažený hmyz jako místní delikatesu a říkala jsem si, že bych to v životě nezvládla pozřít. Překvapivě, ve formě SENS tyčinek jsem neměla problém, prostě jsem si kousla a nepřemýšlela jsem. Asi je pro mě rozdíl cvrček a cvrččí mouka jako součást běžné potraviny.

Sledujte Namastery, studio pro jógu a nespoutané zážitky!

More articles