Kde nás najdete – Vitaland

Kde nás najdete – Vitaland

27 Jul 2019SENS CZ Admin

Dalším místem, kde najdete výrobky SENS s cvrččí moukou je největší síť se sportovní výživou a doplňky stravy v české republice, Vitaland. Líbí se nám, že Vitaland myslí na kvalitu a životní prostředí a zařazuje novinky, které tomu odpovídají. Naše oblíbené otázky jsme tentokrát položili prodejci ve Vitalandu v Palladiu, Lukášovi Tomčalovi.

Proč jste se rozhodli prodávat SENS tyčinky?

Tyčinky jsme začali v našem řetězci prodávat jako takový pokus. Zkrátka, zkusíme to, třeba to zákazníky chytne, třeba ne. K mému překvapení si získaly své zákazníky prakticky okamžitě. Některé kvůli jejich složení a některé kvůli zvědavosti, jak asi bude chutnat něco ze cvrčků.

Jakou tyčinku nebo příchuť máš nejraději?

Určitě Arašídové máslo & Skořice. Je to moje nejoblíbenější příchuť, tudíž i nejprodávanější, jelikož jí doporučuji nejvíce ze všech.

Jak hodnotíš SENS tyčinky oproti těm běžným?

Mně osobně se nejvíce líbí přírodní složení tyčinek SENS. Většina výrobců běžných tyčinek se snaží pouze o to, aby tam bylo hodně bílkovin a málo cukru, jelikož na to lidi slyší, ale čím toho dosáhnou už nikdo moc neřeší. Ve výsledku bývají tedy běžné tyčinky plné zdraví ne úplně prospěšných látek. SENS od tohoto schématu odbočují a snaží se dělat své tyčinky čistě přírodní a ze surovin blahodárných pro tělo, což je obrovské plus a je velká škoda, že to takto nebere více firem.

Jak tyčinka zapadá do tvé stravy?

Za mě jsou tyčinky nejpraktičtější svačinou na cesty. Člověk je může dát do kapsy, do auta, do batohu, a může je kdykoliv vytáhnout a sníst. Tudíž to takhle řeším i já: kdykoliv někam cestuji a potřebuji nějakou zdravou svačinu, vezmu si tyčinku, dvě do kapsy a mám vystaráno :)

Jak lidi reagují na to, že je v SENS tyčinkách cvrččí mouka?

Tak, jako na všechno, co je pro lidi nějakým způsobem nové: spoustu lidí to odradí, spoustu lidí to fascinuje a ze zvědavosti to vyzkouší. Více jsou pro ně otevření mladí lidé, ale chodí k nám i spousty seniorů, kteří to ze zvědavosti zkusili a stali se díky tomu pravidelnými zákazníky, kteří bez ní neodejdou.

Před nějakou dobou jsme měli tyčinky SENS na ochutnávku a já se vždycky bavil tím, že jsem nechal zákazníky tyčinku ochutnat a až potom jsem jim řekl, že je ze cvrčků. A jednou k nám přišla mladá slečna, která tyčinku ochutnala a potom, co jsem jí řekl, že je ze cvrčků, vyvalila oči a začala se dávit. Asi bych se tomu smát neměl, ale v té chvíli jsem se neudržel :) A brala to s humorem naštěstí i ona.

Přijde ti, že se mění přístup lidí k jedlému hmyzu, nebo je na hodnocení příliš brzy?

Určitě mění. Neumím si moc představit, že by podobné produkty prorazily před deseti lety tak, jako dnes. Bez pochyby ta největší vlna popularity těchto produktů teprve přijde, ale lidem se už pomalu dostávají do podvědomí a už z nich nemají takový strach, jako dříve. Naopak většina lidí prohlásí: “vždyť je to potravina budoucnosti, tak proč ne”.

Najděte si svou nejbližší prodejnu Vitaland a ochutnejte tyčinky s cvrččí moukou!

More articles