Váš košík
Close Alternative Icon
Poštovné zdarma nad 1200 Kč Poštovné zdarma nad 1200 Kč 🎉 Nakup ve velkém, ušetři 15 %

Kde nás najdete – Železná Koule

Arrow Thin Left Icon Arrow Thin Right Icon
Kde nás najdete – Železná Koule

Dalším místem, kde najdete výrobky SENS s cvrččí moukou jsou tělocvičny Železná Koule. Jsou to prostory, kde nenajdete nemotorné posilovací stroje, cvičí se tam především s kettlebells, neboli železnými koulemi. Líbí se nám jejich individuální přístup a snaha člověka opravit spíše než zničit. Michal "Radar" Vrátný nám jako zakladatel odpověděl na pár našich oblíbených otázek.

Proč jste se rozhodli prodávat SENS tyčinky?

Chtěl jsem podpořit dva kluky s vizí. Přijde mi to totiž naprosto geniální. A navíc potom, co jsem tyčinky ochutnal, už nešlo couvnout, chutnají fakt skvěle.

Jakou tyčinku máš nejraději?

Tu novou fialovou. (Tmavá čokoláda & Višeň)

Jak hodnotíš SENS energy tyčinky oproti těm proteinovým?

Mně osobně chutnají obě. Dost lidí má kecy na drobivou strukturu proteinovek, ale mě to nijak neuráží. Ta sezamová je úplně famózní. Obvykle ale jím obě, energy i proteinovku, což mi poměrem maker v podstatě vydá za plnohodnotný jídlo.

Jak tyčinky zapadají do tvé stravy?

No, viz výše.  Obsahují kvalitní suroviny, spoustu proteinu a navíc dobře chutnají. Pokud někdo řeší kvalitu jídla, který jí, tak se SENSkou nemůže šlápnout vedle.

 

Jak lidi reagují na to, že je v SENS tyčinkách cvrččí mouka?

Obecně jsou zvědaví a chtějí to vyzkoušet. Samozřejmě se ale najdou i lidi, které to odrazuje a nechtějí to jíst. Viz třeba tahle moje zkušenost.

Vozím s sebou SENSky na skydive eventy, protože na dropzonách je jídlo většinou hodně tristní a navíc nerad skáču nacpanej. Dal jsem krabici SENSek kamarádovi, co organizoval event v Madridu. Strašně mu chutnaly, tak dal kousnout svému kolegovi, veganovi.

A ten se ptá: “What is it made of?”

“Crickets,” zněla odpověď. Kluk si kousnul a pak povídá: “What are crickets?” A když jsme mu to řekli, začal nám nadávat, že co jsme to za skety, že jsme ho přiměli jíst zvířecí protein. Takže každému se zavděčit nelze. 

 

Přijde ti, že se mění přístup lidí k jedlému hmyzu, nebo je na hodnocení příliš brzy?

Přijde mi, že mám příliš malý vzorek lidí na to, abych to mohl nějak globálně zhodnotit. Ale jsem rád, že tu tento trend někdo razí, protože v tom rozhodně vidím budoucnost.

Sledujte Michala Vrátného a jeho tělocvičny, které mají koule!

★ Judge.me Reviews

Let customers speak for us

135 reviews
81%
(109)
10%
(14)
4%
(5)
5%
(7)
0%
(0)
100% weiterempfehlung

Guter Geschmack. Schokoladig und nicht zu süß. Löst sich sogar im Shaker zu 100% auf.

Good - but...

We really like the taste of the Pleasure bars. The Serious taste a bit "sandy". Crackers and cacao and noodles are very good. We dislike the packaging though. That's too much box in a box in a box. Maybe you can reduce the waste here?

Štartovací balíček

Dobrý deň tak krekry niesu zlé sú zaujímavé čokoládový protein mi nechutil bol najaky pieskovy a zvláštny ale nie v dobrom slova zmysle.A tyčinky mi chutia ovocne su všetky fajn mne osobne menej chutia sezam horka čokoláda a arašidove maslo a škorica a cestoviny mi bohužial prišli troška dolámane takže som ich este neskúšal variť dávam preto 3 hviezdičky lebo ešte treba vela vecí dotiahnúť.Prajem pekný deň.

Good albeit pricy

Tried the starter pack - overall very good and all tasty but a bit on the pricey side.

I love the products!

Everything about the products is just great, the taste, the consistency and I have a lot of allergies and I’m still able to eat everything from Sens! The Fact that everything is produced sustainable makes it even 10x better<33